Oferujemy Państwu nie tylko leczenie stomatologiczne,
również otwieramy możliwość poznać bliżej Lwów,
dostrzec jego magię oraz zanurzyć się w tą niepowtarzalną atmosferę.
Lwów jest nazywany kulturalną stolicą Ukrainy. To jedno z najbogatszych miast europejskich pod względem architektonicznym i kulturowym. Jego unikalna, wręcz magnetyczna atmosfera oczarowuje, renesansowa architektura - zamki i pałace, świątynie i cmentarze.Tutaj przeplatają się liczne kultury: prawosławna,katolicka,żydowska,ormiańska oraz wiele innych. Miasto opowiada o każdej z nich. Ogromna ilość restauracji, knajp i kofejek oferuje dobre jedzenie, muzykę na żywo oraz niepowtarzalny klimat.
Pomożemy Państwu z przyjemnością spędzić czas, dobrac program rozrywkowy, abyście Państwo wrócili do domu nie tylko ze zdrowym uśmiechem, ale rownież pełni niesamowitych wrażeń o Ukrainie.
Chcecie dodatkowo się cieszyć z dobrego wyjazdu? Bonus:dodaj wypoczynek do leczenia ! Wybierz najodpowiedniejsze dla siebie !
Jak szybko okaz komfortowo dojechać do Lwowa?
Pacjent przekraczający granicę musi posiadać paszport polski ważny co najmniej 6 miesięcy. Do Lwowa można dojechać na wiele sposobów: samochodem – przez jedno z ośmiu polsko-ukraińskich przejść granicznych; samolotem – z głównych miast polski rejsy obsługują linie lotnicze LOT, oraz budżetowe linie Wizzair; Reynair autokarem – z głównych miast polski – bilet w cenie ok. 70 PLN w jedną stronę. pociągiem PKP – bezpośrednie połączenie z Krakowa czy Przemyśla.
Jakie są możliwości zakwaterowania?
Propozycję co do zakwaterowania kształtujemy po tym jak Państwo podadzą nam swoje preferencje. Hotel czy apartament? Jaki przedział cenowy jest dla państwa optymalny? Jakie są dodatkowe preferencje? Stale współpracujemy z hotelami oraz właścicielami apartamentów oferującymi swoje usługi w różnych przedziałach cenowych. Spektrum możliwości zakwaterowania ciągle rośnie zachowując standardy jakości.
Jak jest zorganizowany transfer?
W zależności od wybranego środka transportu, po przyjeździe do Lwowa pacjent jest odbierany przez dedykowanego przedstawiciela kliniki w uzgodnionym wcześniej miejscu (lotnisko/ dworzec autobusowy/kolejowy/inna lokalizacja).
Gdzie i co będziemy jedli?
Oferta żywieniowa jest bardzo bogata a ceny są niskie. Do wyboru są dobre restauracje, bary i ew. dla oszczędnych dobrym pomysłem jest kupowanie jedzenia w sklepie lub lokalnych produktów na bazarze.
Czym się poruszamy na miejscu?
Lokalna komunikacja miejska jest bardzo tania. Dobrym rozwiązaniem są też tanie taksówki.
Czy w Ukrainie jest bezpiecznie?
Sytuacja w kraju jest bezpieczna. Ukraina jest dużym krajem w związku z czym odległość od konfliktu wojennego na wschodzie kraju wynosi km. (Biorąc po uwagę znacznie mniejsze terytorium, podobna sytuacja nie przeszkadza ludziom wyjeżdżać na leczenie na przykład do Izraelu).
Czy mogę zabrać ze sobą inne osoby?
Pewnie. Wszystkie usługi naszego dental tour services mogą zostać rozszerzone i obejmować osoby, które Państwo zabierzecie ze sobą.
Jakie są Ceny na Ukrainie 2019?
W ten sposób się wypowiada jeden z polskich blogerów : http://www.stacjabalkany.pl/ceny-naukrainie/ Cytat: „Jedźcie do najtańszego kraju w Europie. Ceny na Ukrainie 2019 oraz ceny we Lwowie 2019 to nadal miód dla naszych kieszeni. W naszym kolejnym poradniku i przewodniku cenowym przedstawimy Wam dzisiaj ceny na Ukrainie. Ukraina nadal jest dość słabo opisana na blogach, a w mojej opinii za sprawą wręcz ogromnej ilości tanich lotów, będzie w niedalekiej przyszłości turystycznym hitem. My postanowiliśmy napisać rzeczy, które będą autentycznie przydatne i pomogą w planowaniu podróży na Ukrainę oraz poznaniu lepiej tego pięknego kraju. Tańsze niż w Polsce będzie prawie wszystko: zakwaterowanie, transport publiczny, fast foody, ceny za świeże produkty na bazarach, ceny za ukraińskie produkty w sklepach; ceny w restauracjach, usługi medyczne i dentystyczne; taksówki i uber...”
Jak skontaktować się z nami?
Prosimy o wypełnienie naszego formularzu kontaktowego umieszczając w nim swoje pytanie. Ewentualnie prosimy o kontakt telefoniczny. Jeśli mają Państwo propozycję współpracy prosimy o kontakt drogą mailową.
Jak wygląda i od czego zależy czas wolny ?
Zorganizowanie czasu wolnego pomiędzy kolejnymi wizytami pacjenta w klinice zależy od intensywności leczenia, indywidualch preferencji, a w szczególności samopoczucia pacjenta. Personel będzie służyć Państwu wszelką niezbędną pomocą i radą w zakresie umilenia Państwu pobytu we Lwowie również w zakresie ściśle turystycznym.